admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Якщо почуття втратили свою гостроту

Якщо почуття втратили свою гостроту ? Багато пар проходять численні кризи взаємин. І кожна криза втілюється в житті кожного по-своєму, і не обов'язково чекати кілька років, щоб відчути перші прояви.

Якщо почуття втратили свою гостротуЯк правило, розбіжності проявляються через те, що ми представляємо спільне життя по-своєму, а вона виявляється зовсім іншою. Ми у своїй уяві малюємо модель побуту, поводження майбутнього чоловіка, а одержуємо його таким, який він є, а не яким ми хочемо його бачити. Будь-який Жіночий журнал розповість вам, які кризи взаємин існує, і як вони проявляються. Але іноді й не в кризах справа... Але спробувати відродити почуття або переглянути свої відносини все-таки потрібно.

Більшість жінок довгий час очікує романтики, сюрпризів з боку чоловіка, ніжності й турботи. Але в дійсності переважна більшість цього не одержує, тому що чоловіків, які повністю розуміють потреби жінок, існує мало. Таке розуміння або приходить із віком (але ми адже не хочемо, щоб поруч із нами перебував старезний, але мудрий старий), або його виховують самі жінки. Очікування чуда - що чоловік сам догадається, чого саме вам хочеться, - досить безнадійна справа. Отже, чуда ви не дочекалися, чоловік перестав обертати на вас увага або ж, навпаки, ви відчули, що інтерес до вашого чоловіка загублений. Як відродити любов і взаємини? Для початку потрібно спробувати глянути на ситуацію об'єктивно. Може, ви теж не робите того, що очікує чоловік? Ваші інтереси можуть перетинатися, а ви обоє при цьому мовчите, не озвучуючи ні бажань, ні претензій. Саме мовчання є основною причиною більшості сімейних проблем

Спробуйте обговорити із чоловіком проблеми, що намітилися. Спокійно, без агресії й істерики поясните чоловікові, що почуваєте. Не лякайтеся, якщо ваш чоловік відреагує зненацька для вас. У представників сильної підлоги зовсім інша почуттєва організація. Емоції - це привілей жінок, а виходить, відразу висловитися може тільки жінка, коли неї захльостують почуття. Чоловік, швидше за все, замовчить, задумається, почне шукати рішення, але без вашого ведена. А вам у цей момент здасться, що йому нецікаво й усе байдуже.

Якщо ви не зважуєтеся обговорити із чоловіком проблеми, що намітилися, то спробуйте внести елемент несподіванки у ваші відносини. Зміните щось у своїй зовнішності або влаштуйте романтичну вечерю. Зміните кардинально зачіску - Краса жінки адже потужна сила - або спробуйте зробити чоловікові несподіваний подарунок - маленький сюрприз. Струсніть його, вирвіть із буденної рутини, і може, вам сподобається його реакція на ваші вчинки, він відповість взаємністю, і ваше життя перетворить. Заодно ви зрозумієте, чи сколихнулися усередині вас позабуті емоції. А потім повернуться почуття, які просто ненадовго заснули

Вы прочитали материал по теме: Якщо почуття втратили свою гостроту

Выскажи свое мнение, а может и несколько…