admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

ЯКУ КУПИТИ ШУБУ

Ради на вибір шуби

Можна сказати не помиляючись, що, як тільки дівчина починає думати про свій гардероб, починає мріяти про шубу. Дивуватися цьому не доводиться. Шуба прекрасно зігріває в сувору зиму й, крім того, свідчить про Ваш статус і смак. У наші дні вибір шуб просто величезний. І цілком зрозуміло, що при покупці шуби виникає питання - як вибрати гарну, якісну шубу? Покупка виробу з хутра - справа дуже відповідальне. Адже така річ коштує чималих грошей.

Насамперед потрібно вирішити, з якого хутра буде Ваша шуба. Дуже великою популярністю користуються шуби з бобра, лисиці й норки. Є, звичайно, шуби із шиншилли й соболі. Але вони дуже рідкі й коштують украй дорого. Для чоловічих шуб і кожушків звичайно використовується хутро опосума й койота. Крім того, потрібно вирішити для себе, як Ви будете використовувати шубу. Звичайно, для того, щоб затьмарити всіх на вечірці, їсти зміст придбати витончену норкову шубу. Якщо ж Ви хочете щодня бути в теплі, цілком можливо, що для Вас буде досить пальто з коміром з хутра або стильної куртки.

Звичайно, якщо жінку в першу чергу цікавить мода й імідж, вона не стане хвилюватися із приводу того, скільки може прослужити обрана шубка й чи буде в ній тепло. Тут цінність придбання визначається, скоріше, модним ім'ям на етикетці й значній вартості виробу.

Якщо ж Вам все-таки важливіше тепло й комфортність, краще придбати шубу з мутона, лиси або соболі. Їхнє хутро вважається самим теплим. Далі по теплоті йдуть хутра песця, шиншилли, куниці, нутрії, котика й нірки. Бабак і горностай уважаються самим холодним хутром.

Якщо Ви придбаєте шубу з котика або видри, Ви зможете проносити її до 20 сезонів. До 18 сезонів може прослужити виріб з річкового бобра. 10 сезонів Ви проносите каракулеву або норкову шубу. Виробу із соболя, лиси, овчини й песця будуть зігрівати Вас приблизно 7 - 8 сезонів. Шубу з ондатри, нутрії або білки можна носити до 4 сезонів. Самі слабкі хутра - шиншилла й кролик. Довше 3 сезонів вони не прослужать.

Далі варто зрозуміти для себе, хочете Ви придбати шубу з натуральні або фарбовані хутра, нестрижені милі стриженого. Така обробка, як фарбування хутра, дуже часто приводять до значного подорожчання шуби. У наш час дуже модні фарбовані хутра. Вони виглядають дуже ефектно й помітно. Якщо фарбування хутра було проведено з точним дотриманням всіх правил, на якість виробу вона не вплине. Ви можете сміло здобувати шубу, у якої підфарбовані хребти спинок.

Хутра можуть бути пофарбовані в найрізноманітніші тони, від спокійних тонів, типу вишневого, фіолетового або тютюнового, до досить яскравих - жовтогарячого, червоного й жовтого. Тільки Вам вирішувати, яку шубу придбати - фарбовану або нефарбовану.

Походите по магазинах. Подивитеся, які шуби там продають. Зрівняєте їхню якість, вартість і фасони. Не потрібно прагнути додержуватися останньої моди. Якщо Ви збираєтеся носити Вашу шубу досить довго, краще вибрати класичний фасон. Класика не знає тимчасових границь. У кожному разі купувати треба таку річ, у якій Вам комфортно й затишно і яка Вам іде.

Для того, щоб вибрати дійсно якісну шубу, варто розглянути самі різні хутра. Якісна шуба на дотик приємна, м'яка, блискуча й гладка. Якщо Ви погладите її проти волосся, волоски не повинні не ламатися, не хрумтіти. Спробуйте стиснути поділ шуби в руці. Якщо хутро якісний, воно майже відразу повинен прийняти вихідну форму.

Далі варто примірити шубу й подивитися, наскільки вона Вам підходить по вазі. Немає нічого гарного в занадто важкій шубі. Але й дуже вже легкої шуба не повинна бути. Дуже часто для того, щоб заощадити хутро й зробити шубу більше легкої, кушніри сильно розтягують мех. При цьому шкіра стає тонше, і між волосками збільшується відстань. Шуба від цього стає холодною. Вага готової шуби залежить від наявності утеплювача, якості обробки хутра і його довжин. У наші дні утеплювач використовується вкрай рідко, в основному в області спини й груди.

Вибираю шубу, обов'язково перевірте, як шуба прострочена, чи не морщить вона. Якщо шуба зшита із правильно обробленого хутра, вона буде м'яко ниспадать по Вашій фігурі. Якщо в довгої шуби подкладка знизу не пристрочена, це означає, що шуба виготовлена якісно - виробникові нема чого приховувати.

И ще кілька загальних рад.

Дуже часто ми не представляємо, як правильно оцінити вартість хутряного виробу і яку шубу вибирати за ціною. На ціну шуби впливають фасон, марка, якість пошиття й кількість цільних шкір, що треба було при її виготовленні. Шуба, як правило, коштує тим менше, чим більше шкурок пішло на її виготовлення. Дуже часто виробники наклеюють дрібні шматочки хутра на основу із тканини, причому так спритно, що ніхто нічого не зауважує. Уважається, що цільна шкурка - це відріз 15 х 15 див. Якщо шкурки дрібніше, шуба повинна бути приблизно на 30% дешевше тієї, що виготовлено з великих шкір.

Купуйте ту шубу, що Вам по кишені. Краще придбати високоякісну боброву шубу, чим шубу середньої якості з норки. Якщо ціна шуби занадто вуж малий, швидше за все, у ній є який-небудь дефект.

Потрібно врахувати ще один момент. Дуже важливо, яким способом умертвили та тварина, зі шкіри якого виготовлена шуба. Дуже обережно ставитеся до тих речам, які продаються на ринках. Краще здобувати речі фабричного виробництва. На ринку ніхто не дасть Вам гарантії, що шкіри для шуби не здерли із замученого звіра. Навіть якщо така шуба куплена дуже дешево, згодом може обійтися Вам занадто дорого. Хутро тварин, з якого виготовлена шуба, має різну енергетику. Він може по-різному впливати на людину, що надягає шубу.

Запам'ятавши всі ці ради, Ви сміло можна здобувати собі шубу. До речі, варто пам'ятати, що шуба не підлягає ні поверненню, ні обміну. Ви можете міряти її, торкати й оглядати стільки, скільки вважаєте за необхідне. Купуйте й носите на здоров'я

Паркет, Ремонт кухні 9метрів у дерев'яному будинку . Вікна.

Вы прочитали материал по теме: ЯКУ КУПИТИ ШУБУ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…