admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Задоволення від сексу у 30 років

скачанные файлы (4)Сьогодні сексологи стверджують, що жінка після тридцяти років тільки починає відчувати свою сексуальність, знаходиться на вершині відчуттів. Але часто представниці прекрасної статті задають питання, як отримати задоволення від сексу у цьому віці?  Одна з головних причин - це сімейні турботи, побут, зниження своєї самооцінки. Не менш важливою причиною може бути велика образа на партнера. Відомо, що рівень сексуальних бажань у більшості пар може просто не збігатись, і це явище спостерігається у 35-60 відсотків жінок.

Лікар Меттью Едлунд відомий експерт у сексуальному житті відзначає той факт, що 40 відсотків жінок у віці 30 років страждають на хронічну втому. В цьому випадку треба правильно і вчасно відпочивати, тому що повний відпочинок допоможе отримати задоволення від сексу. Соціальний відпочинок - це час, проведений з друзями. Духовний відпочинок - це медитація, фізичний відпочинок - це може бути короткостроковий сон. Ментальний відпочинок - це концентрація уваги на своїх бажаннях і емоціях. Рекомендовано у цьому випадку приділяти хоча б 10 хвилин кожного дня на приємні спогади і мрії.

Не потрібно сприймати секс як обов`язок, скоріше його треба розглядати як подарунок для своєї коханої людини.  Якщо чоловік хоче привернути увагу до себе, то він просить про секс, важливо пам'ятати що чоловік завжди хоче відчувати той факт, що він значима фігура у вашому житті. Для чоловіка секс - це спосіб нагадати, що від нього можна бути у захваті.

Американські психологи у свій час розробили теорію, згідно якої жінка може і не мати гострого бажання займатись сексом, але задоволення може отримати, якщо розслабиться. У більшості випадків таку пораду дами можуть сприйняти як те, що їм треба робити те, чого вони не хочуть. Варто спробувати, щоб знати точно, чи працює ця теорія.

Дослідники госпіталю Гамбурга Еппендорфа виявили, що жінкам у віці 30-45 років не вистачає ніжності, тому сексуальне бажання у них не завжди проявляється  тій мірі, в якій це потрібно. Більшість жінок у подружньому житті вважають, що їм достатньо ніжності, що відбувся секс, при цьому не потрібно відчувати бажання. Таке заміщення часто призводить до того, що жінка взагалі перестає відчувати сексуальний потяг. Про свої реальні бажання слід говорити відверто своєму партнерові, при цьому задовольняти реальні потреби і бажання. Якщо між партнерами є довіра, почуття, відносини, то це обов'язково призведе до того, що секс у їхньому житті буде завжди бажаним і прекрасним.

Вы прочитали материал по теме: Задоволення від сексу у 30 років

Выскажи свое мнение, а может и несколько…