admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Жіночі тату

media_139781794321063100Тату - це надпис або малюнок, який наноситься на тіло як додаткова прикраса, яка має своє особливе значення. Як правило, татуювання робиться чорною фарбою, але в останні часи можна спостерігати і кольорові малюнки, які не менш привертають до себе увагу.

Варто сказати про те, що татуювання може бути трьох різновидів:

- Декоративне - має вигляд малюнка або різноманітного завитка,

- Статутне - його наносять доволі різні верстви населення, наприклад, гейші, ув'язнені, самураї,

- Символічне - наприклад, чотирилистий клевер, що собою символізує удачу.

На сьогоднішній день робити татуювання модно та привабливо, тому його все частіше роблять люди різного віку, які хочуть бути красивими, привабливими, модними і красивими. Зробити таку прикрасу для тіла може кожен, хто має на це гроші і бажання.

Що стосується наших предків, то вони робили тату для того щоб позначити свою належність до того чи іншого племені, або ж суспільної групи. В ті часи татуювання не тільки прикрашали тіло людини, але мали войовниче або ритуальне значення. Не зайвим буде сказати про те, що тату ставили також на рабів і злодіїв. Але часи змінюються, і сьогодні така прикраса має зовсім інше значення.

Щоб не потрапити у незручну ситуацію, перед тим як нанести малюнок або надпис на тіло, варто дізнатись, що ж воно значить, тому що вивести татуювання надто складно:

- Метелик - символізує жінку легкої поведінки, так як метелик відображає знак легкого, безтурботного, веселого життя і довголіття.

- Ворон - символізує  могутність і силу, частіше всього наносять його чоловіки.

- Змія - це символ пристрасті і мудрості, фізичне та духовне відродження.

- Кішка - символізує волю і бажання.

- Лев - це хоробрість і сила, справедливість і стійкість.

- Лебідь - вода та повітря. Варто сказати про те, що цей птах означає милосердя, щирість і чистоту.

- Лотос - символізує благородну людину. Це татуювання вважається хорошим, так як також символізує духовну витонченість, чистоту, літо, світ, досконалість, жіночий геній.

- Мак - це символ ледарства, родючості і забуття. З таким малюнком треба бути уважними, так як у християнстві цей малюнок означає сон смерті і страждання Христа.

- Павук - добра доля і символ проникливості.

- Троянда - найпопулярніша квітка, але дуже складний символ, так як одразу має багато значень. Найпопулярнішим вважається творчість, любов. краса, родючість.

- Тюльпан - символізує досконалу любов

- Сакура - це непорочність буття і часу.

Вы прочитали материал по теме: Жіночі тату

Выскажи свое мнение, а может и несколько…